Meie karvased naabrid. Orav

Meie karvased naabrid. Orav

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline näeb välja oravapoja esimene elupäev või kuidas oravad endale pesa rajavad? Võib-olla oled isegi märganud, kuidas need väledad loomad pargis ringi tuiskavad, kuid kas tead, mida nad tegelikult söövad? Kas nende menüüsse kuuluvad ka mürgised seened või hoopis õunad ja noored puuvõrsed? Ja mis otstarvet täidab orava uhke, kohev saba?

"Meie karvased naabrid. Orav" on raamat, mis viib sind põnevale avastusretkele oravate maailma. Selle lehekülgedel avaneb sulle võimalus tutvuda lähemalt nende armastatud loomade eluviiside, pereelu ja toitumisharjumustega. Raamat on rikastatud kaunite fotodega, mis toovad oravate igapäevaelu sinuni justkui käega katsutavana.

Lisaks huvitavale ja harivale tekstisisule pakub raamat sulle ka võimalust oma teadmisi proovile panna. Viie lühikese valikvastustega testi abil saad kontrollida, kui palju oled oravate kohta teada saanud. See on suurepärane viis oma loodusteadmisi täiendada ning õpitut kinnistada.

Kui armastad loodust ja soovid rohkem teada saada meie karvaste naabrite, oravate kohta, siis see raamat on just sinule. Avasta oravate salapärane maailm ja rikasta oma teadmisi nende võluvate olendite kohta.