Meie karvased naabrid. Rebane

Meie karvased naabrid. Rebane

Autor: Yves Doumont

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, milline on rebaste salapärane elu? Yves Doumont'i "Meie karvased naabrid. Rebane" viib sind avastusretkele, kus saad tutvuda selle nutika looma igapäevaeluga. See raamat on täis huvitavaid fakte ja imelisi fotosid, mis avavad ukse rebaste maailma.

Kujutle, et jalutad läbi metsa ja kohtad rebast. Aga kui palju sa tegelikult temast tead? Kas oled näinud, milline on vastsündinud rebasepoegade karvkatte värv? Või oled mõelnud, kuidas rebane külma talveilmaga toitu leiab? Doumont'i teos ei piirdu ainult nende küsimustega, vaid annab sulle põhjaliku ülevaate rebaste käitumisest, nende toitumisharjumustest, mis hõlmavad nii marjade söömist kui ka kalapüüki, ja isegi nende hüppevõimest.

Raamat "Meie karvased naabrid. Rebane" on justkui aken loodusesse, mis võimaldab sul mõista, kuidas rebased oma päevi veedavad, kuidas nad oma pesasid ehitavad ja millised on nende suhted teiste metsaelanikega. Lisaks pakub autor sulle võimalust oma teadmisi proovile panna, sisaldades viit lõbusat valikvastustega testi.

Kui oled loodushuviline või lihtsalt soovid rohkem teada saada meie karvaste naabrite kohta, siis see raamat on just sulle. Lase end kaasa haarata Yves Doumont'i kirjeldustest ja avasta rebaste maailm läbi tema silmade.