MEIE PLANEET MAA

MEIE PLANEET MAA

Autor: James Doyle

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Teatmekirjandus lastele
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
13.95€ / 13.25€
Osta
Kas olete kunagi peatunud ja mõelnud, mis imesid meie planeet endas peidab? Võib-olla olete uudishimulikult kaalunud, kuidas loodusjõud nagu orkaanid sünnivad või mis saladusi varjavad mägede massiivid? "Meie Planeet Maa" autor James Doyle viib teid avastusretkele läbi meie koduplaneedi keerukate ja paeluvate nähtuste.

Raamat "Meie Planeet Maa" on justkui atlas meie planeedi elurikkusest ja geoloogilistest imedest. Doyle'i teos avab ukse Maa füüsikaliste rekordite, maastike ja looduslike katastroofide maailma. Alates mäetippudest ja kõrbetest kuni saarte ja ookeanideni, saate teada, kuidas need kõik on omavahel seotud ja millist rolli nad mängivad meie igapäevaelus.

Kas teadsite, et jääkarud ja pingviinid ei kohtu looduses kunagi, kuna elavad erinevatel poolustel? Või olete mõelnud, miks vihmametsad on planeedi tervise jaoks nii olulised? Doyle selgitab neid ja paljusid teisi küsimusi, pakkudes teadmisi, mis võivad teid üllatada ja harida.

Lisaks loodusnähtuste mõistmisele toob autor esile ka need suured ohud, mis meie planeeti varitsevad. Olgu selleks maavärinad, vulkaanipursked või kontrollimatud metsapõlengud ja keeristormid, on oluline mõista nende mõju ja seda, kuidas me saame oma kodu paremini kaitsta.

Raamat ei jäta tähelepanuta ka inimkonna loodud navigatsioonivahendeid – kaarte. Need aitavad meil mõista geograafilisi seoseid ja asukohti. Lisaks leiate raamatust nimekirja kõikidest maailma riikidest ja nende pealinnadest, mis on suurepärane vahend teadmiste täiendamiseks geograafia vallas.

"Meie Planeet Maa" on suurepärane allikas igaühele, kes soovib süvendada oma arusaamist planeedist, mida me kutsume koduks. See on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks – varsti tunnete maailma nagu oma viit sõrme ja olete valmis vastama kõigile keerulistele küsimustele, olgu selleks ookeanide ja merede erinevused või maailma kõrgeima kose asukoht.