MEISTERDA JA MÄNGI. DINOSAURUSED

MEISTERDA JA MÄNGI. DINOSAURUSED

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Hetkel pole saadaval
Valmistu ajasturännakuks tagasi eelajaloolistesse aegadesse, kus hiiglaslikud dinosaurused valitsesid maad! "Meisterda ja mängi. Dinosaurused" on põnev tegevusraamat, mis kutsub sind avastama kadunud maailma, kus elasid need muljetavaldavad olendid.

Kas oled valmis põnevaks seikluseks? See raamat pakub sulle võimalust sukelduda dinosauruste maailma, kus saad oma kätega luua midagi erakordset. Pane oma osavus ja tähelepanu proovile, leides tritseeratopside seast selle ühe, kes erineb teistest. Seejärel asu põnevale meisterdamisteekonnale, kus saad välja vajutada papitükid ja luua oma isikliku dinosaurusemaastiku.

Raamatu juurde kuulub rohkem kui sada pehmet kleepsu, mis annavad sulle võimaluse oma loodud maailma veelgi isikupärasemaks muuta. Kujunda ja kaunista oma dinosauruste universum just nii, nagu sina seda soovid. See on suurepärane võimalus lasta oma fantaasial lennata ja õppida samal ajal tundma erinevaid dinosauruse liike.

"Meisterda ja mängi. Dinosaurused" on ideaalne kingitus igale noorele dinosaurusfännile, kes armastab käelist tegevust ja loovat mängu. See raamat ei paku mitte ainult meelelahutust, vaid ka harivat kogemust, mis tutvustab lapsi iidsete olendite põnevasse maailma.

Ära lase sellel seiklusel endast mööda minna. Haara käärid ja liim, valmista end ette meisterdamiseks ja sukeldu dinosauruste imelisse maailma!