MEISTERDA PABERIST JÕULUKINK

MEISTERDA PABERIST JÕULUKINK

Autor: Ellen Giggenbach

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Käsitöö ja meisterdamine
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.00€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid loomingulist viisi, kuidas oma lähedastele jõuludeks midagi erilist ja südamlikku kinkida? "Meisterda paberist jõulukink" autorilt Ellen Giggenbachilt on just see, mida vajad. See ainulaadne käsiraamat on täis ideid ja juhiseid, mis aitavad sul luua 20 erilist kaarti, 20 isikupärast kingisedelit ja 7 armsat väikest kingikarpi. Kõik see on tehtud lihtsaks – pole vaja kääre ega liimi, lihtsalt järgi samm-sammult juhiseid, suru välja eelnevalt kujundatud detailid ja voldi need kokku mööda murdejooni.

Ellen Giggenbach, tuntud oma värviküllaste ja mänguliste disainide poolest, on andnud igale paberitööle oma kunstilise puudutuse, muutes iga meisterdatud eseme tõeliseks kunstiteoseks. Saad lisada oma isikliku sõnumi või kleepsud, et muuta kingitus veelgi personaalsemaks.

Kasuta seda võimalust, et näidata oma lähedastele, kui palju sa neid hindad, luues midagi, mis on tehtud südame ja hingega. "Meisterda paberist jõulukink" on suurepärane viis, kuidas tuua jõuludesse rohkem rõõmu ja isikupära. Pane oma käed tööle ja lase oma loovusel lennata – sinu lähedased hindavad kindlasti seda mõttega tehtud kingitust.