MEISTERDETEKTIIV BLOMKVISTI OHTLIK ELU

MEISTERDETEKTIIV BLOMKVISTI OHTLIK ELU

Autor: Astrid Lindgren

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.90€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevusse, mis viib teid lapsepõlve suviste seikluste ja detektiivimängude maailma? Astuge sisse Astrid Lindgreni loodud Meisterdetektiiv Blomkvisti vapustavasse universumisse, kus mäng ja reaalsus põimuvad ootamatul moel.

"Meisterdetektiiv Blomkvisti Ohtlik Elu" on lugu, mis haarab teid esimestest lehekülgedest. Teid viiakse kuumasse suvesse, kus kaks lastegruppi – Valged Roosid ja Punased Roosid – heitlevad omavahelises mängusõjas. Valgete Rooside ridades seisavad vaprad rüütlid: nutikas Anders, julge Eva-Lotta ja kõige kuulsam neist, Kalle Blomkvist, keda tuntakse paremini kui meisterdetektiivi Blomkvisti. Vastasseisus neile on Punaste Rooside rüütlid: kaval Sixten, tugev Benka ja osav Jonte.

Ent kui mäng muutub tõeliselt ohtlikuks ja lapsed satuvad päris kurjategijate salakavalate plaanide keskele, peab Kalle Blomkvist oma detektiivioskused proovile panema. Meisterdetektiiv, kes oli just otsustanud kuritegevuse uurimisest loobuda, leiab end taas olukorrast, kus tuleb tõde päevavalgele tuua.

Astrid Lindgren, kes on tuntud oma võime poolest luua südamlikke ja meeldejäävaid tegelasi, ei petta teie ootusi ka selles raamatus. "Meisterdetektiiv Blomkvisti Ohtlik Elu" on põnev ja kaasahaarav lugemine nii noortele kui ka vanadele, kes hindavad seiklusi ja mõistatusi. Ja nagu meisterdetektiiv Blomkvist ise ütleb: detektiivitöö võib olla ohtlik, kuid see on ka äärmiselt põnev.

Kui olete juba tuttav "Meisterdetektiiv Blomkvisti" ja "Kalle Blomkvist ja Rasmus" lugudega, siis teate, et Lindgreni loodud maailm on täis üllatusi ja õpetlikke hetki. Kui aga alles avastate seda imelist sarja, siis olete oodatud liituma Blomkvisti ja tema sõprade seiklustega, mis ei jäta kedagi külmaks.