MEISTERDETEKTIIV SHERLOCK HOLMES. KUMMITUSKOER UDUSEL NÕMMEL

MEISTERDETEKTIIV SHERLOCK HOLMES. KUMMITUSKOER UDUSEL NÕMMEL

Autor: Arthur Conan Doyle,Oliver Pautsch

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas olete valmis sukelduma detektiivide maailma, kus iga vihje ja varjatud tõde võib viia lahenduseni? Tere tulemast Sherlock Holmesi ja tema kaaslase dr Watsoni põnevasse universumisse, kus iga detail on oluline ja iga juhtum on keerukam kui eelmine. "Meisterdetektiiv Sherlock Holmes. Kummituskoer udusel nõmmel" on raamat, mis viib teid otse seikluste keerisesse.

Arthur Conan Doyle'i loodud Sherlock Holmes on nimi, mis ei vaja tutvustamist. Tema terav mõistus ja peenetundeline intuitsioon on põlvkondade vältel lugejaid köitnud. Oliver Pautschi kohandatud versioon on suunatud nooremale lugejaskonnale, vanuses 7 kuni 12 aastat, tuues klassikalise loo uues ja põnevas vormis.

Raamatu süžee keskmes on kadunud hobibotaaniku mõistatus. Dr Watson, Holmesi usaldusväärne kaaslane, asub uurima juhtumit, mille käigus kohtub ta kadunud botaaniku uudishimuliku vennapojaga, Bob Petersoniga. Koos astuvad nad vastu kohalikele legendidele ja kuulujuttudele, mis räägivad kohutavast koerast, kes pidavat nõmmel hulkudes hingama tuld ja hirmutama kõiki, kes tema teele satuvad.

Aga mis on legendi taga? Kes on see salapärane öine uluja? Kuhu on kadunud teadlane ja mis rolli mängib selles loos postiteenistuja? Need on küsimused, millele Watson ja noor Peterson üritavad vastuseid leida, sukeldudes sügavamale nõmme udustesse saladustesse.

Raamat pakub haaravat lugemist, mis on kirjutatud lihtsas ja arusaadavas keeles, võimaldades noortel lugejatel elada kaasa detektiividele ja nende seiklustele. Kõik see kulmineerub ootamatu lõpplahendusega, mis paneb lugeja kahtlemata imestama Holmesi geniaalsuse üle.

Kui olete valmis oma detektiivioskused proovile panema ja sukelduma müsteeriumide maailma, siis "Meisterdetektiiv Sherlock Holmes. Kummituskoer udusel nõmmel" on teie jaoks ideaalne valik. Avastage koos Holmesi ja Watsoniga, mis tegelikult nõmmel toimub, ja lahendage juhtum, mis on sama põnev kui see on salapärane.