MEISTERVARGA PÄRANDUS

Kirjastus: STEAMARK

Kategooria: Noortele
2003 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.60€
Hetkel pole saadaval
Kas olete valmis sukelduma põnevusse, mis hoiab teid lehekülgede küljes kuni viimase sõnani? "Meistervarga Pärandus" viib teid põnevasse maailma, kus kuulus varas Victor Hugenay on jätnud maha saladusliku pärandi. Tema surmaga tuleb päevavalgele vihjeid seni leidmata kunstiteostest, mis on varasemalt osavalt varastatud. See on väljakutse, mis paneb proovile kolme teravmeelset detektiivi – Justus, Peter ja Bob on tegelased, kes ei karda keerukaid mõistatusi.

Kui lugu hargnema hakkab, saab selgeks, et meie kangelased ei ole ainsad, kes ihaldavad neid kadunud meistriteoseid. Nad peavad kasutama kogu oma nutikust ja detektiivioskusi, et olla sammukese ees teistest varjatud aarete jahtijatest. Kuidas nad saavad hakkama? Kas nad suudavad lahendada Hugenay peidetud vihjete labürindi ja tuua päevavalgele kadunud kunstiväärtused?

"Meistervarga Pärandus" on põnevusromaan, mis ei lase teil igavust tunda. See on raamat, mis pakub põnevust ja seiklust igale lugejale, kes armastab saladusi ja detektiivilugusid. Kui teid köidavad keerulised mõistatused ja ootamatud pöörded, siis see teos on just teile. Avastage, kuidas kolm sõpra seisavad silmitsi oma elu suurima väljakutsega, ja saage osa nende seiklustest, mis viivad teid läbi ohtude ja üllatuste. Kas olete valmis avastama "Meistervarga Päranduse"?