Meremängud

Meremängud

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2010 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.68€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas oled valmis sukelduma fantaasiarikkasse maailma, kus merelained kohisevad ja väikesed loomalapsed seiklevad? "Meremängud" on lugu, mis viib sind koos vallatute loomalastega avastusretkele, kus iga päev on täis uusi ja põnevaid tegevusi. Need rõõmsameelsed tegelased ei väsi kunagi mängimast, nende päevad on täis naeru ja mängulist müramist hommikust õhtuni.

Kui sa armastad üllatusi, siis see raamat on just sinule. Iga paari lehekülje tagant leiad salapärase luugi, mis kutsub sind avastama, mis peitub selle taga. See on nagu aardejaht, kus iga lehekülg toob uue avastuse ja jätkab lugu põneval moel.

Raamat on disainitud väikestele kätele, et isegi kõige pisemad lugejad saaksid seda mugavalt sirvida. Selged ja suured trükitähed teevad lugemise õppimise lõbusaks ja lihtsaks, mis on suurepärane viis julgustada lapsi armastama raamatuid ja lugemist.

Kuid pidage meeles, et kuigi see raamat on täis rõõmu ja õppimisvõimalusi, sisaldab see väikeseid osi, mis võivad olla ohtlikud alla 3-aastastele lastele. Seega, kui plaanid seda raamatut kinkida, veendu, et see on sobilik vastavalt lapse vanusele.

"Meremängud" on rohkem kui lihtsalt lasteraamat; see on värav kujutlusvõime maailma, kus iga lugemine on seiklus. Kas oled valmis avama luugi ja astuma sisse?