MERI JA KUKED. S/Y NORDEA ILMAREIS 2.OKTOOBER 2010 - 17.JUUNI 2012

MERI JA KUKED. S/Y NORDEA ILMAREIS 2.OKTOOBER 2010 - 17.JUUNI 2012

Kirjastus: GO GROUP AS

Kategooria: Reisikirjad
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Osta
Apollo
16.99€
Osta
Kas olete valmis seikluseks, mis viib teid ümber maailma? Marko Matvere, tuntud Eesti näitleja ja seikleja, jagab oma kogemusi raamatus "Meri ja kuked. S/Y Nordea ilmareis 2. oktoober 2010 - 17. juuni 2012". See on lugu vabadusest, sõprusest ja avastamisrõõmust, mis on talletatud kaante vahele, et pakkuda teile inspiratsiooni ja põnevust.

Raamatus kirjeldab Matvere, kuidas ta koos oma sõpradega võttis ette julge retke, purjetades katamaraanil "Nordea" üle maailmamere. See teekond kestis peaaegu kaks aastat, täis ootamatuid seiklusi ja kustumatu iluga hetki. Autori kirjeldused on vürtsitatud tema omase huumorimeelega ja otsekohesusega, mis muudab lugemiskogemuse eriti nauditavaks.

Lisaks köitvale jutustusele on raamat rikastatud Marko enda tehtud fotodega, mis toovad lugejani reisi visuaalse poole ja aitavad veelgi paremini sukelduda seikluste keerisesse. Ja nagu üks üllatus veel, leiate raamatust ka Marko joonistusi, mis annavad teosele veelgi isikupärasema puudutuse.

Kui olete huvitatud reisimisest, merest ja purjetamisest või lihtsalt otsite inspiratsiooni oma igapäevaelu vürtsitamiseks, siis "Meri ja kuked" on just see raamat, mida teie riiulilt leida soovite. Avastage maailma Marko Matvere silmade läbi ja laske end kaasa haarata sellest eepilisest reisist, mis on tõestanud, et unistused on selleks, et neid täide viia.