MERINEITSID. MINU VÄIKE KLEEPSURAAMAT

MERINEITSID. MINU VÄIKE KLEEPSURAAMAT

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.95€ / 6.60€
Osta
Kas oled valmis sukelduma fantaasiarikkasse veealusesse maailma, kus merineitsid valmistuvad pidulikuks sündmuseks? "Merineitsid. Minu väike kleepsuraamat" on lummav tegevusraamat, mis viib sind Meduusa sünnipäevapeole, kus iga detail loeb.

Sinu ülesandeks on aidata merineitsidel peoks valmistuda. Otsi üles säravad merikarbid, vali välja kõige kaunimad sabad ja leia täiuslik merihobune, mis viiks külalised pidupaika. Sinu kujutlusvõime saab tiivad, kui annad merineitsitele üle nende kingitused ja liitud nendega tantsupõrandal, kus tantsitakse kuni koidikuni.

Raamatus on üle 200 kleebise, mis aitavad sul luua detailirikkaid ja värvikirevaid stseene. Kujunda oma merineitsite maailm just nii, nagu sina seda soovid. See on suurepärane võimalus lasta oma loovusel vabalt lennata ja arendada peenmotoorikat.

"Merineitsid. Minu väike kleepsuraamat" on ideaalne kaaslane igale noorele loovhingele, kes armastab meresügavuste saladusi ja fantaasiamaailma. Võta hetk enda jaoks, lase oma fantaasial lennata ja loo oma imeline merineitside pidu!