Merineitside rand

Merineitside rand

Autor: Sheila Roberts

Kirjastus: ERSEN

Kategooria: Kaasaegne romantika
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
39.50€
Osta
Apollo
41.95€ / 39.85€
Osta
"Merineitside rand" on Sheila Robertsi südamlik ja humoorikas romaan, mis viib lugeja tagasi võluvasse Moonlight Harbori kogukonda. Raamatus saame osa Bonnie Brinksi ja tema naisansambli, Merineitsite, muusikalisest ja eluloolisest teekonnast. Moonlight Harbori elanikud tunnevad uhkust Bonnie ja tema bändi üle, kes on kohaliku pubi Purjus Meremees residentartistid. Bonnie, kes kunagi püüdis läbi lüüa Nashville'i muusikamaailmas, on leidnud rahulolu oma kodukohas, kus ta elab koos oma andeka tütre Avriliga ja ema Lorettaga, kes mõlemad on samuti bändi liikmed.

Avril unistab suurelt ja on hingelt muusik, kuid tunneb, et Moonlight Harboris võib peituda vaid osa tema tulevikust. Tema soov minna Nashville'i ja avastada, mis võib seal ees oodata, põrkub ema vastuseisuga, kes ei mõista tütre püüdlusi. Samal ajal, kui Bonnie on oma armuelu juba ammu selja taha jätnud, pole Loretta veel valmis loobuma unistusest tõelisest armastusest, mida ta soovib ka oma tütrele.

Kui Purjus Meremehe uus omanik seab bändi tuleviku kahtluse alla ja Avril otsustab kodukoha maha jätta, seisab Bonnie silmitsi oma elu võimaliku kokkuvarisemisega. "Merineitside rand" on lugu perekonnast, armastusest ja unistuste järgimisest, mis uurib, kas kolme põlvkonna Merineitsid leiavad õnne Washingtoni osariigi rannikul või kas muutuvad tuuled viivad nad hoopis uutele radadele.

See romaan on ideaalne lugemine neile, kes naudivad südantsoojendavaid lugusid, mis käsitlevad perekondlikke sidemeid, isiklikku kasvu ja muusika jõudu. Sheila Roberts on loonud tegelased, kes on sama värvikad ja meeldejäävad kui Moonlight Harbori ise, pakkudes lugejatele põgenemist igapäevaelu rutiinist ja võimalust unistada koos Merineitsitega.