Met Flexi dieet. Kasutage paremat kütust, põletage rohkem rasva

Met Flexi dieet. Kasutage paremat kütust, põletage rohkem rasva

Autor: Ian K. Smith

Kirjastus: ÄRIPÄEV

Kategooria: Toitumine
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
43.50€
Osta
Apollo
42.95€ / 40.80€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas teie keha energiat toodab ja kasutab? Kas soovite kaalust alla võtta ja tunda end tervemana, kuid tavapärased dieedid ei tundu toimivat? Ian K. Smithi raamat "Met Flexi dieet" võib olla just see, mida otsite. See raamat pakub teile teaduspõhist kuuenädalast programmi, mis keskendub metaboolse paindlikkuse arendamisele – see on keha võime vahetada süsivesikute ja rasvade põletamise vahel.

Ian K. Smith, kes on kirjutanud mitmeid New York Timesi menukeid, selgitab, et probleem ei ole süsivesikutes endis, vaid meie keha võimes neid efektiivselt kasutada. Tema "Met Flexi" programm on loodud selleks, et aidata teil oma keha "ümber häälestada", et saaksite kaalust alla võtta, parandada oma sooritusvõimet ja hoida eemale haigused.

Raamat mitte ainult ei tutvusta teid metaboolse paindlikkuse kontseptsiooniga, vaid pakub ka praktilisi nõuandeid ja juhiseid. Te leiate raamatust põhjaliku ülevaate, kuidas toitumine, uni, ja treening mõjutavad teie ainevahetust. Lisaks on raamatus toodud lihtsad ja maitsvad retseptid ning erinevad treeningkavad, mis aitavad teil oma eesmärke saavutada.

Kui olete valmis oma keha uuele tasemele viima ja õppima, kuidas toituda targemalt, et põletada rohkem rasva, siis "Met Flexi dieet" võib olla teie teejuhiks tervislikuma ja energilisema elu suunas. Kas olete valmis alustama teekonda tõhusama ainevahetuse poole?