METSA KASUTUSÕPETUS

METSA KASUTUSÕPETUS

Autor: Peter Wohlleben

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Loomad, linnud ja taimed
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas metsas hakkama saada, olgu see siis matkates, marju korjates või lihtsalt looduse ilu nautides? Peter Wohlleben, kirglik metsamees ja kirjanik, jagab oma raamatus "Metsa kasutusõpetus" põhjalikke teadmisi ja isiklikke kogemusi, mida ta on kogunud oma elu jooksul töötades puude keskel.

Raamatusse on koondatud huvitavad faktid ja kasulikud nõuanded, mis aitavad teil metsas orienteeruda ja sellest maksimumi võtta. Wohlleben selgitab, kuidas eristada erinevaid leht- ja okaspuuliike ning annab teada, millised puud pakuvad kaitset äikese eest. Ta õpetab, kuidas looduses ilma kompassi ja GPSita suunda leida, millised marjad ja seened on söödavad ning kust neid leida võib.

Lisaks praktilistele õpetustele, nagu telkimine, lõkke tegemine ja grillimine, räägib autor ka loomajälgede lugemisest ja parimatest aegadest ning kohtadest metsloomade vaatlemiseks. Ta ei jäta kõrvale ka looduslike putukatõrjevahendite kasutamist ning jagab nõuandeid, kuidas metsas lastega aega veeta ja mida võib metsas öösel üksi olles kohata.

"Metsa kasutusõpetus" on suurepärane kaaslane kõigile loodusesõpradele, kes soovivad oma metsaskäike rikastada ja turvalisemaks muuta. See raamat ei ole lihtsalt juhend, vaid kaasahaarav lugemine, mis süvendab teie sidet loodusega ja õpetab märkama detaile, mis võivad esmapilgul märkamatuks jääda. Kas olete valmis avastama metsa varjatud saladusi? Peter Wohllebeni "Metsa kasutusõpetus" on teie teejuht.