Metsa salaelu

Metsa salaelu

Autor: Jana Sedláčková,Ivi Niesner,Klára Holík

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
16.50€
Osta
Apollo
16.95€ / 16.10€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline on metsa tõeline olemus? See pole pelgalt puude kogum, vaid keerukas süsteem, kus iga liige – olgu selleks puu, putukas või seen – mängib oma olulist rolli. "Metsa salaelu" on raamat, mis viib teid sügavale metsa südamesse, kus avastate, et puud pole mitte ainult elusolendid, kes hingavad ja tunnevad nälga või janu, vaid neil on ka oma perekonnad ja sõprussuhted.

Autorid Jana Sedláčková, Ivi Niesner ja Klára Holík on loonud teose, mis toob esile metsa imelise keerukuse. Nad näitavad, kuidas puud kaitsevad oma järglasi, suhtlevad omavahel ja toetavad üksteist, moodustades elava kogukonna. Raamatust "Metsa salaelu" saate teada, kuidas metsas elavad olendid – alates sipelgatest ja lindudest kuni seenteni – omavahel suhtlevad ja koos elavad.

Kui soovite mõista metsa sügavamat tähendust ja õppida tundma selle elanike peidetud keelt, siis on see raamat teie jaoks. Astuge koos autoriga rännakule läbi lehestiku ja juurte ning avastage koos ühe vapra pärnaseemnega, kuidas metsa elanikud omavahel suhestuvad. "Metsa salaelu" on põnev ja hariv lugemine igas vanuses loodushuvilistele, kes soovivad mõista looduse keerukaid seoseid ja metsa kui ökosüsteemi terviklikkust.