METSAELANIKUD. JOONISTAME RUUTUDE ABIL

METSAELANIKUD. JOONISTAME RUUTUDE ABIL

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.20€
Osta
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas aidata oma väikesel kunstnikul arendada joonistamisoskust ja ruumilist mõtlemist? "Metsaelanikud. Joonistame ruutude abil" on raamat, mis pakub just seda – võimalust õppida läbi mängu ja loovuse. Selle raamatu autor on loonud suurepärase vahendi, mis toetab eelkooliealiste laste peenmotoorikat ning keskendumisvõimet.

Raamatu ülesehitus põhineb ruutude kasutamisel, mis on suurepärane meetod lastele visuaalse hoomamise ja proportsioonide mõistmise õpetamiseks. Läbi lihtsate sammude saab laps joonistada ja värvida erinevaid metsaelanikke – alates armsatest loomadest kuni kaunite lindude ja putukateni. See ei ole lihtsalt joonistusraamat; see on teejuht, mis aitab arendada lapse tähelepanu ja täpsust, samal ajal pakkudes rõõmu ja rahulolu valminud töödest.

Kui otsite loomingulist ja harivat tegevust oma lapsele, siis "Metsaelanikud. Joonistame ruutude abil" võib olla just see, mida vajate. See raamat ei ole pelgalt õpetlik, vaid pakub ka kvaliteetaega teie ja teie lapse vahel, luues ühiseid mälestusi, mida hinnata aastaid. Avastage koos lapsega metsa imeline maailm ja andke vabadus tema kujutlusvõimele!