Metsajärve pärandus

Metsajärve pärandus

Autor: Kristi Piiper

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Keskmine kooliiga, vanus 13-15
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.50€
Osta
Apollo
9.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma põnevasse seiklusse koos Maara ja Sveniga? "Metsajärve pärandus" on Kristi Piiperi kirjutatud lugu, mis viib sind kahe õe-venna, üheksa-aastase Maara ja kaheteistkümneaastase Sveni, elu muutvasse suvesse. Nende pere on just kolinud maale, Metsajärve tallu, mis on nende vanematele ootamatult päranduseks jäänud. Esialgne põnevus uue kodu ja vastsete sõprade üle asendub peagi salapära ja kummaliste sündmustega.

Kas need veidrad lood on lihtsalt kellegi haige huumorisoon või peitub nende taga midagi palju sügavamat ja müstilisemat? Kristi Piiper, kes on tuntud oma lasteraamatute poolest, nagu "Armunud keldrikoll, vegan verikäkk ja teised" ja "Meie uues kodus kummitab", toob lugejateni järjekordse kaasahaarava loo. "Metsajärve pärandus" ei paku mitte ainult põnevust ja seiklusi, vaid puudutab ka terviseteemasid, mis tihtipeale jäävad vähem käsitletud.

Kui otsid midagi, mis köidaks sinu tähelepanu ja paneks kaasa elama, siis on "Metsajärve pärandus" just see, mida vajad. Avasta koos Maara ja Sveniga Metsajärve talu saladused ja leia vastused küsimustele, mis neid veidraid sündmusi ümbritsevad. Kas oled valmis avastama Metsajärve müsteeriumi?