METSAMARJAD AIAS. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 44

METSAMARJAD AIAS. KODU & AIA PRAKTILINE AIAVIHIK 44

Autor: Taimi Paal

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Aiandus ja talupidamine
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.90€
Osta
Apollo
4.90€ / 4.66€
Osta
Kas olete kunagi unistanud, et teie aed oleks täis metsikuid marju, mis meenutavad põliseid Eesti metsi ja rabamaastikke? "Metsamarjad aias" on praktiline käsiraamat, mis juhatab teid läbi metsamarjade kasvatamise saladuste. Autor Taimi Paal, kellel on aastatepikkune kogemus metsamarjade uurimisel, avab teile ukse oma teadmiste aita, et teiegi võiksite nautida maasikate, murakate, mustikate, jõhvikate ja pohlade värskust otse oma koduaiast.

Taimi Paal toob teieni lihtsad, kuid tõhusad võtted, kuidas luua aias happelisele pinnasele sarnanevat keskkonda, mis on hädavajalik metsa- ja rabataimede edukaks kasvamiseks. Tema nõuanded põhinevad süvitsi läbimõeldud teadustööl ja isiklikel kogemustel, mis aitavad teil vältida levinumaid vigu ja tagavad, et teie pingutused kanduvad vilja.

Kui teie südame on võitnud Eesti loodus ja te soovite tuua tükikese metsikut ilu oma koduaeda, siis on "Metsamarjad aias" teie asendamatuks abimeheks. See raamat ei ole lihtsalt juhend, see on inspiratsiooniallikas, mis võimaldab teil luua aia, kus metsamarjad õitsevad ja valmivad just nii, nagu loodus neid on ette näinud.