METSAS. KLEEPSU JA KRIIPSU VIHIK

METSAS. KLEEPSU JA KRIIPSU VIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.65€
Osta
Apollo
4.45€ / 4.23€
Osta
Kas oled valmis sukelduma värviküllasesse metsamaailma, kus ootavad sind armsad loomakesed? "Metsas. Kleepsu ja Kriipsu vihik" on just see raamat, mis viib sinu väikese seikleja koos kirevate tegelastega avastama metsa imesid, pakkudes samal ajal lõbusat ja harivat tegevust – värvimist ja kleebiste kleepimist.

See raamat on loodud spetsiaalselt sinu lapse loovuse ergutamiseks, pakkudes neile võimalust anda elu mustvalgetele lehekülgedele oma lemmikvärvides. Raamatu lehekülgedel ootavad lapsi erinevad metsaelanikud, kes kõik tahavad saada osa sinu lapse kujutlusvõimest ja loovusest.

Kuid oluline on meeles pidada, et kuigi "Metsas. Kleepsu ja Kriipsu vihik" on mõeldud pakkuma rõõmu ja arendama peenmotoorikat, tuleb olla ettevaatlik väikeste osade suhtes, mis võivad olla ohtlikud alla kolmeaastastele lastele. Lämbumisoht on midagi, mida ei tohi alahinnata, seega veendu, et sinu laps mängib ohutult ja jälgimise all.

Kasuta võimalust siduda meelelahutuslik tegevus õppimisega, arendades lapse värvitaju ja käelist osavust. "Metsas. Kleepsu ja Kriipsu vihik" on suurepärane vahend, et tutvustada sinu lapsele metsaelu mitmekesisust ja ilu, samal ajal pakkudes neile tunde kestvat meelelahutust. Võta aega, et istuda koos lapsega maha ja nautida koos loovuse vabadust, mida see raamat pakub.