Metsikud loomad

Metsikud loomad

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled valmis seikluseks looduse südamesse, kus saad kohtuda mõningate maailma kõige hämmastavamate olenditega? "Metsikud loomad", kirjutatud tundmatu autori poolt, on just see raamat, mis viib sind interaktiivsele rännakule läbi erinevate elupaikade, kus saad oma silmaga näha tiigreid, pandasi ja pingviine nende loomulikus keskkonnas.

Kujutle hetkeks, et su käes on maagiline taskulamp, mis valgustab teed läbi džunglite, üle mägismaade ja läbi kargete polaaralade. Kui palju tiigreid suudad sa leida peidus olevate hulgas? Kas suudad tuvastada pandad, kes on maskeerunud mägismaa taimestikku? Ja mis sa arvad, mitu pingviini toimetab Antarktika lõputul lumel?

See raamat ei ole ainult lõbus ja kaasahaarav, vaid ka hariv. Sa õpid tundma loomade eluviise, nende elupaiku ja seda, kuidas nad suhestuvad oma keskkonnaga. See on suurepärane võimalus avardada oma silmaringi ja saada teadlikumaks meie planeedi mitmekesisusest.

"Metsikud loomad" on ideaalne lugemine nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad oma teadmisi loomariigist rikastada. See on raamat, mis ei vaimusta mitte ainult loodushuvilisi, vaid ka neid, kes armastavad avastada uusi ja põnevaid fakte meie maailma kohta.

Nii et, kui oled valmis sukelduma looduse imedesse ja avastama, kui palju on veel õppida, haara "Metsikud loomad" ja alusta oma teekonda juba täna!