Metsikud naabrid

Metsikud naabrid

Autor: Ulrika Kestere

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.90€
Osta
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas lahendada konflikte naabritega, kes tunduvad esmapilgul üsna metsikud? Ulrika Kestere lasteraamat "Metsikud naabrid" viib sind südantsoojendavale seiklusele koos jänkupojaga, kes seisab silmitsi just sellise väljakutsega.

Kujutle, et sinu aias tekib äkitselt sagimine – metsikud kassid on end sisse seadnud. Nad on mänguhimulised ja ulakad, kraabivad puid ja mürgeldavad lillepeenras, tuues kaasa segadust ja meelehärmi. Nii juhtubki jänkupojaga, kelle koduaed muutub ootamatult metsikute kasside mänguväljakuks. Jänes on nõutu, kuidas toime tulla nende uute, lärmakate naabritega.

Siis aga astub mängu Jänese ema, kellel on geniaalne plaan. Ta soovitab korraldada peo ja kutsuda kassid sinna. Kas pole mitte üllatav, kuidas üks ilus kutsekaart, veidi muusikat ja maitsva maasikatordi lubadus võivad muuta kogu olukorda?

Ulrika Kestere, kes on pärit Rootsist ja on tuntud oma mitmekülgse loomingu poolest illustraatori, fotograafi ja graafikadisainerina, on loonud raamatu, mis pakub lastele ja ka täiskasvanutele väärtuslikku õppetundi konfliktide rahumeelsest lahendamisest. Tema raamat "Metsikud naabrid" on illustreeritud autoripoolsete vaimukate piltidega, mis toovad esile põhjamaise huumori ja soojuse.

Raamat, mis on tõlgitud juba mitmetesse keeltesse, sealhulgas prantsuse, taani, itaalia, läti ja vene keelde, on kindlasti väärt lugemist. See ei ole lihtsalt lugu, see on kogemus, mis näitab, kuidas sõbralikkus ja loovus võivad lahendada isegi kõige keerulisemad väljakutsed. Kas oled valmis avastama, kuidas üks väike jänku suudab muuta metsikud naabrid sõpradeks? "Metsikud naabrid" ootab sind, et pakkuda rõõmu ja inspiratsiooni.