METSLOOMAD. HÄÄLED JA KÜSIMUSED

METSLOOMAD. HÄÄLED JA KÜSIMUSED

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Hetkel pole saadaval
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas kakk suudab öötaevas nii vaikselt liuelda või kui palju okkaid on ühel siilil? "METSLOOMAD. HÄÄLED JA KÜSIMUSED" on raamat, mis viib teid avastusretkele meie kodumetsade elanike imelisse maailma.

See raamat on justkui aken looduse hinge, pakkudes teile võimalust õppida tundma Eesti metsade asukaid läbi kaunite illustratsioonide ja fotode. Teie ees avanevad leheküljed täis põnevaid fakte ja huvitavaid üksikasju, mis aitavad teil mõista, kuidas meie metsloomad elavad, mängivad ja suhtlevad.

Lisaks informatiivsele sisule on raamatus ka interaktiivsed elemendid. Lahendage piltmõistatusi ja kontrollige oma teadmisi läbi lõbusate testide. Ja kui soovite kuulda, millist häält teeb metskits või karu, siis haarake oma telefon ja skaneerige QR-koodi – iga looma unikaalne hääl ärkab teie kõrvus elule.

Raamat "METSLOOMAD. HÄÄLED JA KÜSIMUSED" on suurepärane kaaslane nii noortele loodushuvilistele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad oma teadmisi meie metsade elustikust rikastada. See on kui teejuht, mis aitab teil mõista ja hinnata looduse imesid, mis meid igapäevaselt ümbritsevad. Kasutage võimalust ja avastage Eesti metsade saladused läbi selle kaasahaarava ja hariva teose.