METSLOOMAD. VAHVA VÄRVIVIHIK

METSLOOMAD. VAHVA VÄRVIVIHIK

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
2.45€ / 2.33€
Osta
Kas olete valmis avastama metsikute loomade ja lindude värvikirevat maailma koos oma lapsega? "Metsloomad. Vahva värvivihik" on just see, mida vajate, et tuua looduse ilu ja mitmekesisus otse teie koju. See raamat on loodud selleks, et pakkuda lastele rõõmu ja haridust, ühendades lõbusa värvimistegevuse teadmistega meie metsade elanike kohta.

Iga lehekülg on kui avastusretk, kus teie laps saab tutvuda erinevate lindude ja loomadega, kes elavad metsades. Värvimine on suurepärane viis, kuidas arendada laste peenmotoorikat ja silma-käe koordinatsiooni, samas õpetades neid hindama looduse ilu ja tähtsust.

Raamatu autor on pühendunud sellele, et tuua teieni tõetruu ja hariv sisu, mis on kujundatud inspireerima noori loodusesõpru. Värvivihik on täis põnevaid pilte, mida teie laps saab oma fantaasia järgi elustada, õppides samal ajal tundma metsaelu mitmekesisust.

Kui teie laps armastab loomi ja loodust, siis "Metsloomad. Vahva värvivihik" on ideaalne kingitus, mis ühendab hariduse ja meelelahutuse. See ei ole lihtsalt värviraamat – see on teekond läbi meie metsade, mis pakub teadmisi ja lõbu igaks värvimiskorraks. Võtke aega üheskoos veeta kvaliteetaega, avastades ja õppides, kui värskendate oma lapse loomingulist meelt.