METSLUIGED. VÕLUVAD MUINASJUTUD

METSLUIGED. VÕLUVAD MUINASJUTUD

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Muinasjutud
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas olete valmis sukelduma muinasjutumaailma, kus printsessid ja kangelased astuvad vastu kõige põnevamatele väljakutsetele? "Metsluiged. Võluvad muinasjutud" on raamat, mis viib teid kolme erakordse loo südamesse, kus iga lehekülg on täis imet ja maagiat.

Raamatus saate tuttavaks vapra printsess Elisa ja tema kaheteistkümne venna lummava looga. Nende side ja armastus panevad proovile kõige raskemad katsumused. Lisaks avaneb teile võimalus piiluda kääbus Nina salapärasesse maailma, kus iga päev on täis üllatusi ja kavalust. Ning muidugi, ei saa me unustada Rapuntseli, tütarlast kuldsete kiharatega, kelle lugu on põimitud igatsuse, lootuse ja vabaduse teemadega.

Iga muinasjutt on illustreeritud värvikirevate piltidega, mis muudavad lugemiskogemuse veelgi nauditavamaks ja aitavad kaasa noorte lugejate kujutlusvõime arengule. Raamat on suurepärane valik, et julgustada lapsi lugema ja avastama kirjanduse rikkalikku maailma.

Lisaks sellele, et "Metsluiged. Võluvad muinasjutud" on suurepärane vahend lugemisoskuse arendamiseks, pakub see ka võimalust vanematele ja lastele koos aega veeta, jagades lugemisrõõmu ja arutledes loetud lugude üle.

Kui soovite oma lapsele või lähedasele kinkida midagi erilist, mis toidab nende hingi ja arendab mõistust, siis see raamat on kahtlemata üks parimaid valikuid. Lugege ja laske end kaasa haarata "Metsluikede" võlumaailma!