MIDA MA NÜÜD TEEN

MIDA MA NÜÜD TEEN

Autor: Charles Foster

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Eneseabi
2001 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.14€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.95€
Osta
Kas tunnete end tihti ristteel, mõtiskledes, milline valik viib teid õnneni või eduni? Charles Fosteri teos "Mida ma nüüd teen" on praktiline juhend, mis aitab teil selgusele jõuda ja teha tarku otsuseid. Autori pakutud kolmekümne elutarga reegli abil saate õppida, kuidas langetada valikuid, mis kajastavad teie tõelisi soove ja vajadusi, olgu see siis tööalane karjäär, isiklikud suhted või pereelu.

Kujutage ette, et seisate silmitsi dilemmaga: kas jätkata turvalist, kuid rahuldust mittepakkuvat tööd või riskida ja püüelda unistuste poole, mis võib tunduda kättesaamatu? Fosteri esimene reegel õpetab teid keskenduma sellele, mis on tõeliselt tähtis, aidates teil näha suuremat pilti ja teha valikuid, mis peegeldavad teie sisemisi väärtusi.

Või võib-olla kaalute uuesti õppima asumist, kuid tunnete, et olete "liiga vana", et uusi väljakutseid vastu võtta? Neljas reegel julgustab teid tegutsema ja mitte laskma hirmul oma valikuid dikteerida, sest võimalused, millest keeldute, võivad olla just need, mis viivad teid edasi.

Elu on täis keerukaid olukordi, nagu näiteks unistuste pulma korraldamine, mis võib osutuda stressirohkeks ja üle jõu käivaks. Üheteistkümnenda reegli kohaselt on lihtsus võti. See reegel aitab teil mõista, et vähem on tihtipeale rohkem ja keerukus võib teie plaanid nurjata.

Ja kui tegemist on laste kasvatamisega, võib olla ahvatlev proovida neid suunata teie enda unistuste poole. Kahekümne teine reegel meenutab teile, et tõelisus ja aktsepteerimine on vanemluses võtmetähtsusega. See aitab teil mõista ja toetada oma laste ainulaadseid teid, austades nende individuaalsust.

Charles Fosteri "Mida ma nüüd teen" ei ole lihtsalt raamat – see on teejuht, mis aitab teil avastada oma tõelise potentsiaali ja elada elu, mis on kooskõlas teie sügavaimate soovidega. Kas olete valmis astuma esimese sammu oma elu parendamise teel?