MIDA MA SÖÖN?

MIDA MA SÖÖN?

Autor: Baxter Nicola

Kirjastus: SINISUKK

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2007 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.60€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas otsid põnevat ja harivat lugemist pisiperele? Nicola Baxteri teos "Mida ma söön?" on just see, mida vajate! See raamat on loodud selleks, et pakkuda lastele rõõmu ja avastamisrõõmu, tuues esile neli tugevat katsik- ja tunnetuspuzzle't, mis on inspireeritud armastatud muinasjututegelastest.

Lapsed saavad mitte ainult lugeda ja õppida, vaid ka käed külge panna – tajuda erinevaid tekstuure ja proovida ära arvata, millised toidud võiksid olla nende lemmiktegelaste lemmikpala. See on suurepärane viis arendada peenmotoorikat ja meelte koostööd, samal ajal tutvustades neile tervisliku toitumise põhimõtteid.

Oluline on märkida, et kuigi raamat on kaasahaarav ja interaktiivne, sisaldab see väikeseid osi, mis ei pruugi sobida alla kolmeaastastele lastele. Seega, vanemad, olge ettevaatlikud ja jälgige oma mudilasi, kui nad avastavad, mis on nende lemmikmuinasjututegelaste taldrikul.

"Kas sa tead, mida Pöial-Liisi eelistab hommikusöögiks või milline on Lumivalgekese lemmikpuuvili?" "Mida ma söön?" kutsub teie lapsi avastama toidumaailma läbi mängu ja loo, julgustades neid mõtlema tervislike valikute üle ja tutvustades neile samal ajal klassikalisi muinasjututegelasi.

Pange tähele, et raamat on mitte ainult lõbus, vaid ka õpetlik – ideaalne kombinatsioon, mis toetab lapse arengut ja pakub kvaliteetset koosveedetud aega. Soovite oma lapsele pakkuda midagi enamat kui lihtsalt meelelahutust, "Mida ma söön?" on valik, mis toidab nii meelt kui ka hinge.