MIDA SEE NUPP TEEB?

MIDA SEE NUPP TEEB?

Autor: Bruce Dickinson

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Muusika
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
7.99€
Osta
Bruce Dickinson, maailmakuulsa ansambli Iron Maiden karismaatiline eestvedaja, on rohkem kui vaid võimsa hääle ja kirgliku esitusega heavy metal'i laulja. Ta on ka piloot, kes on kaptenina juhtinud reisilennukeid, edukas ettevõtja lennunduse vallas, kogenud lektor ja õlletootja. Lisaks on ta pannud kirja raamatuid, olnud raadio saatejuht, kirjutanud filmistsenaariume ning on pühendunud vehkleja. Bruce'i elu on olnud kirev ja mitmekülgne, täis põnevust ja väljakutseid.

Raamatus "Mida see nupp teeb?" avab Bruce Dickinson ukse oma värvikasse maailma, kus ta jagab lugejaga oma lapsepõlve seiklusi Inglismaal, räägib avameelselt Iron Maideni tähelennust ja sellest, kuidas nad rokkmuusika taevasse tõusid. Ta ei pelga rääkida ka pimeduse jõududega silmitsi seismisest, vehklemise kunstist ja filosoofiast, samuti oma armastusest lennukite vastu, eriti "brutaalselt kaunite Boeingute" vastu. Bruce'i elu pole olnud ilma katsumusteta – ta on pidanud võitlema ka vähiga, selle ootamatu ja kutsumata külalisega.

See elulugu on kirjutatud julgelt ja ausalt, pakkudes intelligentset ning lõbusat lugemist. Bruce'i jutustus viib sind sügavale rockilegendiks olemise südamesse ja hinge, pakkudes sulle ainulaadset pilguheitu tõelise muusikaiikooni elule. Kui oled muusika, lennunduse või lihtsalt erakordsete elulugude huviline, siis "Mida see nupp teeb?" on just sinu jaoks kirjutatud teos, mis avardab su silmaringi ja pakub inspiratsiooni.