Mida teha kurbusega?

Mida teha kurbusega?

Autor: Dagmar Geisler

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas oled kunagi tundnud, et kurbus on sind haaranud ja sa pole kindel, kuidas sellega toime tulla? "Mida teha kurbusega?" on Dagmar Geisleri südamlik teos, mis avab ukse kurbuse mõistmise ja leinaga toimetuleku maailma. See raamat, mis on illustreeritud väljendusrikaste piltidega, on loodud selleks, et aidata nii noori kui ka vanemaid lugejaid mõista, et kurbusel on palju nägusid ja igaüks neist on okei.

Selle raamatu lehekülgedel kohtud väikese Mariega, kelle süda on raske, sest ta on kaotanud oma kalli vanavanaema. Marie lugu on kujutatud nii, et see puudutaks sinu südant ja aitaks sul mõista, et sa pole oma kurbuses üksi. Raamat pakub praktilisi ja loovaid viise, kuidas Marie oma leina läbi töötas ja kuidas ta oma vanavanaema mälestust au sees hoidis.

Kui loed seda raamatut koos lapsega, avaneb teil võimalus turvalises keskkonnas kurbusest ja leinast rääkida, õppida tundma selle tunde erinevaid tahke ja leida viise, kuidas edasi liikuda. "Mida teha kurbusega?" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on teejuht, mis aitab sul ja su lähedastel raskete aegade keskel leida lohutust ja mõistmist.