Mida teha vihaga?

Mida teha vihaga?

Autor: Dagmar Geisler

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas oled kunagi näinud, kuidas laps muutub hetkega rõõmsast inglist tulepurskavaks vihapalliks? Kui oled lapsevanem, õpetaja või kasvataja, siis tõenäoliselt oled. Dagmar Geisleri raamat "Mida teha vihaga?" on justkui teejuht, mis aitab mõista, kuidas toime tulla laste vihapuhangutega. See raamat on rikastatud elavate illustratsioonidega, mis aitavad lastel viha olemust mõista ja annavad vanematele tööriistad, kuidas seda intensiivset emotsiooni juhtida.

Raamatus käsitletakse viha erinevaid tahke ja pakutakse välja tõhusaid strateegiaid, kuidas seda tunnet tervislikult väljendada. Läbi lugemise ja arutelu saate koos lapsega avastada, et viha ei ole midagi hirmutavat, vaid normaalne ja juhitav tunne. "Mida teha vihaga?" on suurepärane ressurss, mis aitab luua turvalist keskkonda, kus lapsed saavad õppida oma emotsioone mõistma ja väljendama.

Kui soovid oma lapsele õpetada, kuidas vihaga konstruktiivselt toime tulla, siis see raamat on just see, mida vajad. Dagmar Geisleri soe ja mõistev lähenemine annab sulle vajalikud oskused, et aidata oma lapsel navigeerida keeruliste tunnete maailmas.