#midagi minust

#midagi minust

Autor: Mark Pavlovski

Kirjastus: MARK PAVLOVSKI

Kategooria: Varia
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas vanglaseinad võivad mõjutada inimese loovust ja sisemist maailma? Mark Pavlovski teos "#midagi minust" avab just sellise maailma, kus poeesia ja ausus põimuvad ootamatul moel. See raamat sisaldab endas luuletusi ja intervjuud, mille autorile esitas üks Lääne-Virumaa ajakirjanik.

Mark Pavlovski kirjutas need read ajal, mil ta viibis vanglas, eraldatuna ülejäänud maailmast COVID-19 pandeemia tõttu kehtestatud isolatsiooni tõttu. Oma teoses jagab ta lugejatega mõtteid ja tundeid, mis on sündinud rahustite mõju all – need on puhtad ja ausad, peegeldades autori sisemist heitlust ja eneseleidmist.

Kui sind huvitab, kuidas keerulised olud võivad mõjutada inimese meelt ja loomingut, siis "#midagi minust" on just see raamat, mida sa peaksid lugema. Pavlovski sõnad võivad sind üllatada oma sügavuse ja avameelsusega, pakkudes samas ka uut perspektiivi vabaduse ja eneseväljenduse teemadel.

Sukeldu Mark Pavlovski maailma ja avasta, kuidas vangla kambris sündinud luule võib olla sama vaba kui lind taevas. See raamat ei jäta sind kindlasti külmaks.