Kas olete valmis sukelduma aegadesse, mis olid täis glamuuri, aga ka varjatud ohte? "Midagi ohtlikku" viib teid tagasi 20. sajandi keerulistesse aastatesse, kus Lyttonite kirjastuspere jätkab oma keerulist ja põnevat elu. See on "Ajastu ahvatluste" sarja teise osa avapauguks, kus kaksikud Adele ja Venetia Lytton on jõudnud täiskasvanuikka ning seisavad silmitsi oma elu suurimate katsumustega.
Teie ees avaneb lugu, kus privileegid ja luksus põrkuvad ajaloo tumedamate lehekülgedega. Venetia avastab, et tema abielu pole see, mida ta ootas, ning otsib meeleheitlikult väljapääsu. Samal ajal peab Adele toime tulema kahe väikese lapsega, kui sõda nende Pariisi kodu ümber möllab.
Kuid see pole ainult Lyttonite lugu. Barty Miller, keda heategev daam Celia kunagi slummist päästis, näitab üles vaprust ja tarkust, mis võib muuta kõigi nende saatuseid. "Midagi ohtlikku" on lugu inimlikkusest, vastupidavusest ja ajaloo keerdkäikudest, mis mõjutavad iga tegelase elu.
Kui teid huvitavad ajaloolised romaanid, mis käsitlevad inimsuhteid, armastust ja reetmist ning mis on põimitud ajalooliste sündmustega, siis on see raamat just teile. Astuge sisse Lyttonite maailma ja kogege, kuidas nad navigeerivad läbi aegade, mis proovile panevad nii nende isikliku elu kui ka kogu maailma saatuse.