Midagi peaks hakkama juhtuma. XXI sajandi eesti kirjandus

Midagi peaks hakkama juhtuma. XXI sajandi eesti kirjandus

Kirjastus: KULTUURILEHT

Kategooria: Keel ja kirjandus
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
28.50€
Osta
Kui oled kirglik eesti kirjanduse jälgija ja Sind huvitab, kuidas meie kirjandusmaastik on kujunenud 21. sajandil, siis on "Midagi peaks hakkama juhtuma. XXI sajandi eesti kirjandus" just Sinu jaoks. See teos on kui aken kaasaegse eesti kirjanduse südamesse, koondades endas teravaid ja sügavmõttelisi arutelusid, mis leidsid aset ajakirja "Looming" lehekülgedel aastatel 2021–2023.

Raamat pakub Sulle võimalust sukelduda uuema eesti kirjanduse tuumikusse, kus käsitletakse selle eripäraseid jooni ja väärtustatakse kirjandusliku arengu põhiküsimusi. Sinu ette laotatakse kriitilised ja kaasahaaravad analüüsid, mis aitavad mõista, millised autorid on kujundanud meie ajastu kirjanduslikku nägu.

Lisaks originaalkogumikus leiduvatele viieteistkümnele artiklile on raamatusse lisatud kolm uut kirjutist, mis avavad teemasid, mis mõttevahetustes seni tähelepanuta võisid jääda. Üks neist artiklitest jõuab lugejateni esmakordselt just selles väljaandes, muutes selle veelgi väärtuslikumaks.

See raamat on Sinu võimalus saada osa eesti kirjanduse arengu telgitagustest ja mõista paremini, millised jõud on kujundanud meie kirjanduskultuuri praegusel sajandil. Pane end valmis avastama, kuidas eesti kirjandus on arenenud ja millised suunad võivad ees oodata.