Miguel de Cervantes Saavedra elu ja looming

Miguel de Cervantes Saavedra elu ja looming

Autor: Andrei Krasnoglazov

Kirjastus: ARGO

Kategooria: Kirjandus, teater ja kino
2012 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.80€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.10€
Osta
Kui oled kunagi imetlenud Miguel de Cervantes Saavedra keerukat elu ja tema kirjanduslikku pärandit, siis Andrei Krasnoglazovi teos "Miguel de Cervantes Saavedra elu ja looming" võiks olla just see, mida otsid. See raamat ei ole lihtsalt kuiv ajalooline ülevaade, vaid põnev sissevaade mehe elu kõige paeluvamatele momentidele, mis on mõjutanud tema surematuid teoseid.

Krasnoglazov ei jää pidama ainult faktide juures, vaid toob esile ka lood, mis on kujundanud Cervantese kui kirjaniku. Sa saad teada, kuidas Hispaania enda Suur Ühekäeline, nagu teda armastavalt kutsutakse, on oma elu ja töödega läbi aegade uurijate ja austajate südameid võitnud. Raamat pakub sulle võimalust sukelduda sügavamale Cervantese maailma, avastades tema loomingu tagamaid ja selle mõju kirjandusele.

Andrei Krasnoglazovi kirjutatud biograafia on täis põnevaid seiku ja analüüse, mis aitavad mõista, miks Cervantes on jäänud kirjandusajaloo üheks olulisimaks figuuriks. See on suurepärane lugemine nii kirjandushuvilistele kui ka neile, kes soovivad avardada oma teadmisi ühe ajaloo suurkuju kohta.