Miinus läheb laia ilma

Miinus läheb laia ilma

Autor: Sven Nordqvist

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
9.45€ / 8.98€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, mis juhtub, kui uudishimulik tegelane otsustab avastada maailma, mis peitub tema kodu piiridest kaugemal? "Miinus läheb laia ilma" on Sven Nordqvisti kirjutatud ja illustreeritud raamat, mis viib teid koos peategelase Miinusega põnevale rännakule, kus kohtute kireva tegelaskonnaga.

Miinus on väike, ent julge tegelane, kes otsustab astuda välja oma mugavustsoonist ja uurida, mida põnevat võib maailm pakkuda. Tema teekond on täis kohtumisi kummaliste ja imeliste olenditega. Näiteks neljapealine latataralohe ja maailma väikseim maadeavastaja pakuvad lugejale nii põnevust kui ka naerupahvakuid. Miinus ei kohtu mitte ainult värvikate tegelastega, vaid õpib ka neilt ja jagab oma tarkusi, luues sõprussidemeid ja avardades oma silmaringi.

Sven Nordqvist, kes on tuntud oma Pettsoni ja kass Finduse lugude kaudu, on loonud ka "Miinus läheb laia ilma" raamatu teksti ja illustratsioonid. Tema looming on tuntud detailirohkete ja värviküllaste piltide poolest, mis haaravad lugejat ja kutsuvad avastama raamatu lehekülgedel peituvaid peidetud aardeid. Lisaks meelelahutuslikule väärtusele on raamatul ka hariv külg, õpetades lastele mänguliselt numbreid ühest kümneni.

See raamat on suurepärane valik igas vanuses lugejatele, kes otsivad midagi, mis sütitaks nende kujutlusvõimet ja looks sooja tunde südames. Nordqvisti oskus luua südamlikke ja meeldejäävaid tegelasi teeb "Miinus läheb laia ilma" ideaalseks kaaslaseks nii lastele kui ka täiskasvanutele, kes hindavad põhjamaist huumorit ja elutarkust. Avastage Miinusega koos maailma ja leidke oma seiklusjanule toitu sellest armastatud autori sulest pärit teosest.