MIISU MOEMAJA. MOEPEALINNAD

MIISU MOEMAJA. MOEPEALINNAD

Autor: Źivile Agurkyte

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Kas oled valmis sukelduma moe võlumaailma koos kolme sarmika kassipreiliga? Živilė Agurkytė toob sinuni põneva raamatu "Miisu Moemaja. Moepealinnad", kus saad tutvuda Kelly, Getteri ja Liisaga – kolme parima sõbraga, kes jagavad kirge riietumise ja reisimise vastu.

Nende seiklused viivad sind läbi moe suurlinnade, kus iga tänavanurk peidab endas inspiratsiooni ja iga poeaken kütkestab oma stiiliga. Rooma ajaloolised alleed, Milano šikk, Tokyo futuristlik tänavamood, New Yorgi pulbitsev energia ja Londoni eksentriline elegants – need on vaid mõned peatuspaigad meie kangelannade moerännakul.

Raamat pakub sulle võimalust astuda stilisti kingadesse ja luua meie miisudele vapustavaid komplekte. Sinu valikud määravad, milline kostüüm sobib kõige paremini iga linna ainulaadse atmosfääriga. Oma silmapaistva stiilitunnetusega võid saada Miisu Moemaja superstilistiks!

"Miisu Moemaja. Moepealinnad" on lõbus ja interaktiivne lugemine, mis mitte ainult ei tutvusta sind globaalse moemaailmaga, vaid ka innustab loovust ja isikupärase stiili avastamist. See on ideaalne kaaslane neile, kes armastavad moe ja reisimise kombinatsiooni ning soovivad viia oma stiilitaju järgmisele tasemele. Kas oled valmis selleks moeseikluseks?