MIISU MOEMAJA. PUHKUSEREIS

MIISU MOEMAJA. PUHKUSEREIS

Autor: Źivile Agurkyte

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.49€
Osta
Kutsume sind kaasa imelisele seiklusele, kus päike paistab eredalt ja sõprus õitseb! Liitu Kelly, Getteri ja Liisaga – kolme lahutamatu sõbrannaga, kes ei ole mitte ainult südamesõbrad, vaid ka säravad superstaarid. Nad armastavad koos aega veeta ja uusi mälestusi luua. Nüüd on sinu käes võimalus astuda stilisti rolli ja aidata neil kolmel säraval tähel puhkusereisil suurepärane välja näha.

Źivile Agurkyte looming "Miisu Moemaja. Puhkusereis" on raamat, mis viib lugeja moe ja sõpruse maailma, kus iga detail loeb. Sinu ülesandeks on valida nende jaoks kõige silmapaistvamad kostüümid ja aksessuaarid. Kas oled valmis näitama oma stiilitunnetust ja saama Miisu Moemaja asendamatuks superstilistiks?

See raamat on suurepärane valik noortele moehuvilistele, kes unistavad oma stiili loomisest ja sõpradega koosveedetud kvaliteetajast. "Miisu Moemaja. Puhkusereis" on mitte ainult lõbus ja kaasahaarav lugemine, vaid ka võimalus avastada oma loominguline pool ja õppida midagi uut moemaailma kohta.

Kas oled valmis selleks põnevaks väljakutseks? Haara "Miisu Moemaja. Puhkusereis" ja lase oma fantaasial lennata, luues unustamatuid stiile, mis peegeldavad tõelist superstaari sära!