MIISU MOEMAJA. SÜNNIPÄEVAPIDU

MIISU MOEMAJA. SÜNNIPÄEVAPIDU

Autor: Źivile Agurkyte

Kirjastus: ÜHINENUD AJAKIRJAD

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Kas otsid põnevat lugemist, mis viib sind moe ja sõpruse maailma? "Miisu Moemaja: Sünnipäevapidu", autoriks Živilė Agurkytė, on raamat, mis pakub just seda – ühe unustamatu sünnipäevapeo kirjeldust läbi kolme sõbranna: Kelly, Getteri ja Liisa silmade.

Selle raamatu lehekülgedel avaneb sulle võimalus sukelduda Miisu Moemaja kirjusse ja glamuursesse maailma. Saad osa sellest, kuidas peategelased valmistuvad eriliseks päevaks, valides hoolikalt oma garderoobist välja kõige kaunimad rõivad. Kujutlusvõime saab tiivad, kui saad osaleda nende rõõmsameelses valikuprotsessis, mis on täis naeru ja põnevust.

Raamat kutsub sind ühinema Miisu Moemaja särava sõpruskonnaga, andes sulle võimaluse astuda stilisti rolli. Sinu ülesandeks on valida välja kõige peenemad kostüümid ja kõige silmapaistvamad aksessuaarid, et muuta sünnipäevapidu tõeliselt meeldejäävaks sündmuseks.

"Miisu Moemaja: Sünnipäevapidu" on ideaalne lugemine, kui armastad moodi ja loovust ning soovid osa saada ühest lõbusast seiklusest. Raamat pakub rohkelt inspiratsiooni ja rõõmu, kindlustades, et igav hetk ei tule kõne allagi. Kui oled valmis sukelduma stilistika maailma ja jagama sõpruse rõõme, siis see raamat on just sulle mõeldud.