MIKI HIIR. KIRJANDUSKLASSIKA 2

MIKI HIIR. KIRJANDUSKLASSIKA 2

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
6.99€ / 6.64€
Osta
Kas oled valmis sukelduma klassikaliste meistriteoste maailma, kus tuntud tegelased saavad uue näo ja seiklused hingavad värsket elu? "Miki Hiir. Kirjandusklassika 2" on kogumik, mis viib sind rännakule läbi aegade, kus suured lood on saanud uue kuue läbi Disney kunstnike andeka joonistuspliiatsi.

Avasta, kuidas Alexandre Dumas' ajatu teos "Kolm musketäri" ärkab ellu Miki, Donaldi ja nende sõprade kaudu, kes astuvad musketäride saabastesse ja viivad sind kaasa nende põnevatesse seiklustesse. Kuid see on alles algus! Armastuse ja draama austajad saavad kaasa elada Donaldi ja Juliparta keerulisele armuloole, mis on inspireeritud Shakespeare'i "Romeo ja Julia" tragöödiast.

Reisi koos Donaldiga Gulliverina läbi liliputtide ja hiiglaste maailma ning tunne põnevust, kui ta astub vastu väljakutsetele, mis nõuavad tõelist kangelaslikkust. Lisaks saad kaasa elada, kuidas ta kehastub Wilhelm Telliks, näidates vaprust ja osavust ammukangelasena.

Kogumiku lõpetab kaasahaarav lugu "Suur Part valvab", kus onu Roberti valitsemisstiil meenutab Orwelli düstoopilisi visioone, tuues esile võimu ja kontrolli teemad, mis panevad lugeja mõtlema sügavamalt ühiskonna ja selle korralduse üle.

Iga lehekülg on täis põnevust ja avastamisrõõmu, kus klassikalised teosed nagu Jonathan Swifti ja Friedrich Schilleri looming saavad uue elu läbi Disney koomiksite meisterliku esitluse. "Miki Hiir. Kirjandusklassika 2" on tõeline maiuspala nii kirjandushuvilistele kui ka koomiksisõpradele, pakkudes ainulaadset võimalust näha, kuidas suured lood muutuvad veelgi suuremaks läbi Miki ja tema sõprade seikluste.

Ära jäta kasutamata võimalust kogeda kirjandusklassikat uuel ja erakordsel moel. Haara oma lugemisprillid ja valmistu nauditavaks seikluseks, kus iga lehekülg on täis üllatusi ja avastamist. "Miki Hiir. Kirjandusklassika 2" ootab sind, et pakkuda lugemiselamust, mis rikastab sinu fantaasiat ja toob klassikud sinu ellu täiesti uudsel viisil.