MIKI HIIR. KIRJANDUSKLASSIKA 3

MIKI HIIR. KIRJANDUSKLASSIKA 3

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Avasta kirjandusklassika uues võtmes koos Miki Hiire ja tema sõpradega! "Miki Hiir. Kirjandusklassika 3" on kogumik, kus klassikalised teosed saavad uue hingamise läbi Disney armastatud tegelaste. Itaalia meistrite, nagu Giovan Battista Carpi, Luciano Gatto ja Lino Gorlero, käe all on loodud koomiksid, mis toovad naeratuse näole ja pakuvad värske pilguheidu tuntud lugudele.

Kas oled valmis seikluseks, mis viib sind Jules Verne'i maailmarännakule vaid kaheksa päeva jooksul? Või tahaksid näha, kuidas Miki ja sõbrad lahendavad mõistatust Idaekspressis, mis on küll tuttav Agatha Christie loomingust, kuid millel on ootamatu keerdkäik? See kogumik pakub Sulle võimalust näha, kuidas Charles Dickensi, Oscar Wilde'i ja Douglas Adamsi surematud teosed on saanud uue kuue läbi pardisulgadest joonistatud koomiksite.

Iga lehekülg "Miki Hiir. Kirjandusklassika 3" raamatus on täis põnevust ja avastamisrõõmu, mis sobib suurepäraselt nii noortele lugejatele kui ka täiskasvanutele, kes soovivad meenutada oma lemmiklugusid lapsepõlvest või avastada neid esmakordselt. Lase end kaasa haarata ja naudi kirjandusklassikat hoopis uudsel ja lõbusal moel!