Miki Hiir. Koomiksikogu 24

Miki Hiir. Koomiksikogu 24

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.75€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seiklustesse, mis viivad teid ajarännakule ja panevad teie detektiivioskused proovile? "Miki Hiir. Koomiksikogu 24" viib teid koos armastatud Disney tegelastega põnevatele seiklustele, kus igav hetk on välistatud.

Kujutage ette puhkust mere ääres, mis võtab ootamatu pöörde, kui Donald ja tema vallatud pardipojad leiavad end üksikult saarelt. Kas see oli plaanitud seiklus või tõeline õudusunenägu? Ja kuidas saab Miki Hiir, kes on tuntud oma detektiivitöö poolest, hakkama hoopis kirjanikuametiga?

Lisaks avastate, kuidas Onu Roberti uus ja hinnaline soetus, hiiglaslik roosa teemant, viib ta vastamisi piraatidega otse 17. sajandisse. Kuidas ta küll selles ajastus tagasi reisides hakkama saab?

Ja ärge laske end petta Duubelpardi rahulikust välimusest – seekord peab ta end maskeerima vormel 1 võistkonna liikmeks, et päästa kadunud teadlane ja tema revolutsiooniline mootorileiutis. See on lugu, mis paneb teie südame kiiremini põksuma ja kutsub esile tõelise adrenaliinilaksu.

Iga lehekülg "Miki Hiir. Koomiksikogu 24" raamatus on täis põnevust ja ootamatusi, mis ootavad teid avastama. Kas olete valmis asuma teekonnale, kus iga hetk võib tuua uue avastuse? Kohtadele, valmis olla, start!