Miki Hiir. Koomiksikogu 27

Miki Hiir. Koomiksikogu 27

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.75€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Pardilinna põnevatesse seiklustesse? "Miki Hiir. Koomiksikogu 27" viib teid kuritegevusest pulbitsevasse linna, kus taskuvargused ja röövimised on muutunud igapäevaseks probleemiks. Linnapea, olles mures oma kodanike turvalisuse pärast, kutsub kõiki üles aitama taastada rahu ja kord. Sinu lemmik kangelane, nutikas ja kartmatu Miki Hiir, astub julgelt välja pakkudes lahenduseks koerte patrulli. Kuid siis ilmub areenile Topeltnali, Miki "vana tuttav", kes esitleb oma geniaalset leiutist. Miki Hiirt vaevab kahtlus, et Topeltnali varjab midagi. Kas ta suudab paljastada tõe enne, kui on hilja?

Lisaks viib lugu sind rikkaliku ärinaise dinna Manuela luksuslikku villasse, kus Onu Robert satub ootamatult röövimise ohvriks. Kes võiks olla see kangelane, kes teda päästab? Võib-olla on see Super-Part, kelle terav mõistus ei jäta ühtegi kurikaela varju.

Ent see pole veel kõik! Donald ja tema visa kaaslane Jõnn Part seisavad silmitsi keerulise ülesandega Onu Roberti stuudios. Keegi on võtnud nõuks saboteerida seal vändatavat krimisarja. Agendi elu ei ole kunagi lihtne, kuid kas nad suudavad leida süüdlase ja tagada õigluse?

"Koomiksikogu 27" on rohkem kui lihtsalt koomiksiraamat – see on põnevus ja seiklus, mis ootab avastamist. Kas olete valmis liituma Miki ja tema sõpradega nende vahvates ja ootamatutes seiklustes? Avastage, kuidas nad lahendavad Pardilinna kõige keerulisemaid juhtumeid ja toovad kurjategijad õigluse ette. Ärge laske sellel põneval lugemisel endast mööda minna!