Miki Hiir. Koomiksikogu 29

Miki Hiir. Koomiksikogu 29

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.75€
Osta
Raamatu "Miki Hiir. Koomiksikogu 29" kirjeldus:

Avasta, kuidas kaks tillukest liblikat võivad esile kutsuda globaalseid kliimamuutusi, mis toovad endaga kaasa arktiliste jääväljade ja kõrvetavate kõrbete kõrvuti eksisteerimise. Kas sina tead, kes võib olla selle kaose taga? Liitu Onu Roberti, Donaldi ja leiutaja Leo seiklustega, kui nad asuvad missioonile, et päästa maailm peatsest katastroofist.

Kas oled kunagi mõelnud, mis juhtub romantilise väljasõidu ajal, kui kõik ei lähe plaanipäraselt? Donaldi plaanid Daisyga veeta unustamatu päev võtavad ootamatu pöörde, viies tema enesevalitsemise proovile. Kuid see pole veel kõik – selles koomiksikogus astuvad üles ka Milla Maagia, Kõuts Karlo ja vallatud penipoisid, tuues sinuni naeru ja põnevust igal leheküljel.

Kui otsid midagi, mis pakuks naeru ja ärevust, siis "Miki Hiir. Koomiksikogu 29" on just see, mida vajad. Iga lugu on täis huumorit ja iga seiklus on garanteeritud, et hoida sind põnevuse lainel. Võta hetk enda jaoks ja lase end kaasa haarata Miki ja tema sõprade värvikatest seiklustest. Head naermist ja kaasaelamist!