Miki Hiir. Koomiksikogu 31

Miki Hiir. Koomiksikogu 31

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2014 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.75€
Osta
Kas oled valmis sukelduma seikluste keerisesse, kus igal nurgal ootab sind uus põnevus? "Miki Hiir. Koomiksikogu 31" viib sind koomiliste sündmuste keerdkäikudesse, kus sinu lemmiktegelased astuvad vastu ootamatutele väljakutsetele.

Kujutle linna, mis on loodud ainult rikkaimatele ja kuulsaimatele – see on Kilpkonnalinn, mille rajamise taga seisab ei keegi muu kui Donald Duck ise. Tema entusiasm on piiritu, kuid kui linna saabuvad ootamatud külalised, penipoisid, muutub olukord keeruliseks. Mis saab siis, kui Donald asub lahendama mõistatusi detektiivina luksuslikus hotellis Royal? See on sinu võimalus teritada detektiivivaistu ja märgata detaile, mis viivad lahenduseni.

Ent see pole veel kõik, sest "Miki Hiir. Koomiksikogu 31" pakub lugemisrõõmu igale vanusele. Kõuts Karlo astub kuritegelikule teele, onu Robert liitub penipoiste jõuguga ja Donald hakkab jalgpallimeeskonna omanikuks. Lisaks peavad Nähtamatu ja Milla Maagia oma salakavalaid plaane.

Iga lehekülg on täis naeru ja närvikõdi, pakkudes sulle meeldejäävat lugemiselamust. Kas oled valmis avastama, mida kõike võib üks koomiksikogu endas peita? Pane oma mõistus proovile ja naudi seiklusi, mis ootavad sind "Miki Hiir. Koomiksikogu 31" lehekülgedel!