Miki Hiir. Koomiksikogu 34

Miki Hiir. Koomiksikogu 34

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.75€
Osta
Apollo
5.75€ / 5.46€
Osta
Kas oled valmis seikluseks, mis paneb su adrenaliini voolama? Astu Donaldi kingadesse, kui ta võtab ette pöörase missiooni, et päästa tema onu Roberti ägisev lennufirma. "Miki Hiir. Koomiksikogu 34" viib sind tuule tiibadele, kus ainus lennuk ja selle meeskond – üks julge piloot ja üks laisk juhataja – on kõik, mis Donaldil on, et hoida firma taevas.

Kui saatuslikult piloot ootamatult töövõimetuks muutub, ei jää Donaldil muud üle, kui ise lennuki juhtimine üle võtta. Kuid see on alles algus! Kujutle end Donaldi kõrvale, kui ta koos võluva konkurendi Ritaga maandub sügavas džunglis, kus neid ootavad vihased ahvid. Kas nad suudavad leida tee tsivilisatsiooni tagasi või on džungel neile saatuslikuks lõksuks?

Lisaks peab Super-Part, keda me kõik teame ja armastame, silmitsi seisma omaette dilemmaga. Kuidas säilitada oma salajast identiteeti, kui oled sunnitud töötama koos Super-Part Daisyga? Nende lahendus – robotid! Aga mis juhtub, kui tehnika ütleb üles ja robotite kontrollpuldid ei allu enam käskudele?

See põnev koomiksikogu pakub sulle vastuseid ja palju muud. "Miki Hiir. Koomiksikogu 34" on täis põnevust, seiklusi ja klassikalist Disney huumorit, mis on sobilik igas vanuses lugejatele. Avasta, kuidas meie kangelased hakkama saavad, kui tehnoloogia ja õnn neid alt veavad. Kas nad leiavad nutikad lahendused või on nad määratud ebaõnnestuma? Haara oma koopia ja sukeldu lugemisse, et kõik ise järele vaadata!