Miki Hiir. Koomiksikogu 35

Miki Hiir. Koomiksikogu 35

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma seiklustesse, kus talv ja suvi põrkuvad ootamatul moel? "Miki Hiir. Koomiksikogu 35" viib sind koomilisse maailma, kus Donald Duck astub vastu talvekülmale, töötades eksentrilise leiutaja kõrval. See pole tavaline talvejutt – siin on Donald ja tema tööandja otsustanud võtta ette julge sammu ja kasutada päikeseenergiat talve trotsimiseks. Kuid neil pole aimugi, et kolm väikest pardipoega – Hups, Lups ja Tups – ei suuda ette kujutada elu ilma lumeta.

Kas saab Pardilinnast igavese suve kodu või päästavad armastatud pardipojad päeva, säilitades talve võlud? Lisaks avastad koomiksikogust veel põnevaid lugusid. Kohtud Mikiga, kes võtab enda kanda Texase šerifi ülesanded, jälgid onu Roberti ja McCelmi äri vahetamise keerdkäike ning näed Donaldit ühes tema kõige ootamatumas rollis – kehastumas lukustatud seifi taha jäänud onu Robertiks.

See koomiksikogu on täis põnevust ja naeru, pakkudes lugejatele värsket vaadet klassikalisele Disney universumile. Kui oled Miki Hiire ja tema sõprade fänn, siis "Miki Hiir. Koomiksikogu 35" on just see, mida vajad, et tuua oma päeva killuke päikest – olgu ilm milline tahes. Ära lase sellel võimalusel libiseda ja avasta, millised seiklused ootavad sind lehekülgede vahel!