Miki Hiir. Koomiksikogu 36

Miki Hiir. Koomiksikogu 36

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.99€ / 5.69€
Osta
Kas olete valmis sukelduma seiklusse, kus kavalus ja võlujõud põrkuvad? "Miki Hiir. Koomiksikogu 36" viib teid põnevale rännakule, kus Onu Roberti legendaarne õnnemünt on taas ohus. Seekord on Milla Maagia käes võimas loits, mis võib muuta tema ihaluse reaalsuseks. Kuid enne, kui ta saab oma plaani teostada, peab ta ootama tähtede soodsat joondumist.

Selleks ajaks on loits peidetud Azgorathi kindlusesse, mis on tuntud oma sünge atmosfääri ja range valve poolest. Onu Robert ei jää aga käed rüpes istuma. Ta kutsub appi kaks usaldusväärset liitlast: nutika leiutaja Leo ja alati valmis Donaldi. Koos asuvad nad teekonnale, mis on täis ootamatusi ja raskusi, et Milla plaanid nurjata ja säilitada õnnemündi puutumatus.

Kas teadus suudab ületada võlukunsti? See on küsimus, mis saadab meie kangelasi igal sammul. "Miki Hiir. Koomiksikogu 36" pakub lugejatele haaravat lugemist, kus iga lehekülg on täis põnevust ja meelelahutust. Avastage, kuidas leidlikkus ja sõpruse jõud võivad muuta võimatu võimalikuks. Kas olete valmis astuma sellele maagilisele retkele?