Miki Hiir. Koomiksikogu 38

Miki Hiir. Koomiksikogu 38

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.99€ / 5.69€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis juhtuks, kui superkangelased vallutaksid linna tänavad? "Miki Hiir. Koomiksikogu 38" viib sind põnevale seiklusele Pardilinna, kus Super-Part peab silmitsi seisma just sellise olukorraga. Kui iga nurga taga terendab uus maskis kangelane, võib isegi Super-Part tunda, et tema aeg on ümber saanud. Kuid kas on tõesti aeg superkostüüm nurka heita?

Ent see pole ainus väljakutse, mis meie kangelasi ees ootab. Superkupi, kes on tuntud isegi tuhande aasta pärast, rändab ajas ettepoole, aastasse 3015, kus teda ootavad ees tuleviku fännid ja uued pahalased. Kuidas saab hakkama meie ajatu kangelane tulevikumaailmas, kus kurikaelad on veelgi kavalamad?

Samal ajal Pardilinnas peab Onu Robert tegelema õpipoisiga, kes äriajamises just kõige teravam pliiats pole. Kuid ärge laske end petta – kui asi puudutab maagiat, on noormees tõeline imemees. Kas Milla Maagia võtab uue võluri oma tiiva alla või on konkurents maagilises maailmas liiga tihe?

See koomiksikogu on täis põnevust ja seiklusi, mis panevad sind kaasa elama ja naerma, kui jälgid, kuidas meie armastatud tegelased hakkama saavad nii tänapäeval kui ka kauges tulevikus. Kas oled valmis sukelduma Super-Parti ja tema sõprade maailma? Avasta "Miki Hiir. Koomiksikogu 38" ja saa osa nende imelistest seiklustest!