Miki Hiir. Koomiksikogu 39

Miki Hiir. Koomiksikogu 39

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Avasta seiklusrikas maailm, kus onu Robert, Tups, Hups ja Lups kohtuvad merikajakas Gulliveriga, kes viib nad McLabi saarele. Seal ootab neid ees McCelmi saladus, mis on sama müstiline kui saarele sattunud koopainimeste päritolu. Saarele jõudes avastavad nad, et onu Robert on kadunud ja nad peavad silmitsi seisma metsikute koopainimestega. Mis saladusi varjab McLabi saar ja kuidas need koopainimesed sinna sattusid?

Lisaks sellele saladusele seisavad kangelased silmitsi saarel leviva kõhedust tekitava haisuga, mis on nii intensiivne, et see paneb silmad kipitama. Kuidas nad sellest hingematvast lõhnast jagu saavad?

Samal ajal kui McLabi saare müsteeriumid hargnevad, avastab Donald teatri võlu ja otsustab Daisyle korraldada unustamatu üllatuse. Penipoisid võtavad osa põnevast telemängust, mis paneb proovile nende nutikuse ja osavuse. Alfabeeta ja Miki asuvad päästma kosmosepuid, tuues lugejateni kosmilise päästeoperatsiooni. Ja nagu sellest veel vähe oleks, seisab Fantomius silmitsi hiidgorillaga, mis toob kaasa veel rohkem põnevust.

"Miki Hiir. Koomiksikogu 39" on täis põnevust ja seiklusi, mis haaravad sind kaasa ja viivad sind rännakule läbi saladuste, seikluste ja kangelaste maailma. Kui oled valmis sukelduma Disney imelisse maailma, siis see kogumik on just sinu jaoks. Kas oled valmis avastama, mis saladusi McLabi saar peidab?