Miki Hiir. Koomiksikogu 40

Miki Hiir. Koomiksikogu 40

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Valmistu sukelduma seikluste virvarri, kus tuttavad tegelased toovad sinuni naeru ja põnevust! Kujutle, kuidas Penipoisid saadavad oma nutika robottuvi onu Roberti tegemisi salaja jälgima. Nad ei peatu millegi ees, isegi mitte Donaldi hüpnotiseerimises. Kas nad suudavad viimaks onu Roberti hiiglasliku varanduse enda kätte saada?

Ent lugu ei piirdu ainult nende krutskeitega. Kõuts Karlo on asunud tegudele, pannes toime röövi, mis köidab kogu Hiirelinna tähelepanu. Uus detektiiv asub juhtumit lahendama, kuid järsku pöörduvad kahtlused ootamatult Miki Hiire enda vastu...

Pardilinna panga plaanid tuua ringlusse uued supereurod võivad aga onu Roberti kogutud mündikollektsiooni väärtuse nulli viia. Kas vahetada need mündid uue valuuta vastu või mitte? See dilemma paneb proovile kõikide tegelaste nutikuse ja väärtushinnangud.

Ja kui arvad, et see on kõik, siis oota, kuni avastad Super-Pardi loo, kus sina ise saad otsustada, millise pöörde sündmused võtavad. "Miki Hiir. Koomiksikogu 40" ei ole lihtsalt raamat - see on kutse seiklusele, mis ootab sind lehekülgede vahel. Kas oled valmis avastama, mis saab edasi?