Miki Hiir. Koomiksikogu 41

Miki Hiir. Koomiksikogu 41

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Mangad ja koomiksid
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
5.99€
Osta
Apollo
5.99€ / 5.69€
Osta
Kas oled valmis sukelduma jahedasse seiklusse, mis on täis põnevust ja fantaasiat? "Miki Hiir. Koomiksikogu 41" viib sind koos armastatud tegelastega koomilisele rännakule, kus piirid reaalsuse ja fantaasia vahel hägustuvad.

Kujutle hetke, kus Onu Robert avastab, et lumevoolimine võib olla enamat kui lihtsalt talvine ajaviide. Kui lumest vormitud skulptuurid muutuvad kunstiteosteks, võib nende väärtus tõusta lausa miljonitesse. See idee sütitab ka Donaldi ambitsiooni – ta otsustab luua midagi enneolematut, maailma suurima lumememme, et saavutada rikkus ja kuulsus.

Ent nagu ikka, ei lähe kõik plaanipäraselt. Donaldi ja pardipoegade seiklus viib nad Alaska kõledasse ja üksildasse nurka, kus nad kohtuvad sõbralike eskimotega ja avastavad nende magusa saladuse. Kuid see pole ainus üllatus, mis neid ees ootab. Penipoisid, need kavalad tegelased, ei jäta jonni ning üritavad onu Roberti varandusele käpa peale panna, kasutades selleks leidur Leo poolt loodud, kuid veel täiuslikkust vajavat imevidinat.

See lugu on täis põnevust ja meelelahutust, pakkudes naeru ja äratundmisrõõmu nii noortele kui ka vanadele. "Miki Hiir. Koomiksikogu 41" on tõeline maiuspala kõigile Disney tegelaste austajatele, tuues sinuni põnevad seiklused ja õpetlikud lood, mis on ajatud ja alati aktuaalsed.

Kui oled valmis avastama, kuidas lihtsast lumekujust võib saada miljonite väärtuses kunstiteos, kuidas sõprus ja nutikus aitavad rasketest olukordadest välja tulla ning kuidas iga seiklus on võimalus õppida midagi uut, siis haarake "Miki Hiir. Koomiksikogu 41" ja lase oma fantaasial lennata koos Disney maagilise maailmaga.